Tasty Bar Box | M Double You | 8717056270340

Een uitstekende keus om verschillende repen te kunnen proberen! De Tasty Bar Box bestaat uit 15 knallers van repen!

  • Makkelijke bron van eiwitten, koolhydraten en vezels
  • Perfect voor spierherstel en energie
  • Met repen van Nutrend, M Double You, Scitec Nutrition en Performance
  • Mag niet ontbreken in jouw (sport)tas
  • Ideaal als tussendoortje – genieten zonder schuldgevoel!

 

 

 

De Tasty Bar Box bestaat uit 15 knallers van repen. Deze parel bevat zowel eiwit- als energierepen. Maak kennis met de lekkerste smaken en structuren en bepaal welke reep een vast plekje in jouw (sport)tas krijgt.
Eiwit- en energierepen zijn ontzettend handig om altijd bij je te hebben. Ideaal voor, tijdens of na het sporten of als je bijvoorbeeld op vakantie gaat. Zo ben je ervan verzekerd dat je jezelf altijd op een makkelijke, vertrouwde en lekkere manier kan opladen met een portie eiwitten, koolhydraten en vezels. Een goede reep mag dus niet ontbreken in jouw (sport)tas!
Deze Tasty Bar Box is ook super leuk om als cadeau te geven. Verras een ander of jezelf en ontdek hoe overheerlijk deze repen smaken!
Inhoud Tasty Bar Box

* Nutrend Deluxe Protein Bar (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/spieropbouw-herstel/deluxe-protein-bar-12-x-60-gram/)
* Performance Oat Bar (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/gezonde-snacks-2/performance-bar/)
* Nutrend Evoq (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/gezonde-snacks-2/repen-3/eiwitrepen/nutrend-evoq-60-gr/)
* M Double You Protein Bite (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/gezonde-snacks-2/repen-3/protein-bite/)
* Performance Mega Bar (https://www.houseofnutrition.nl/product/voeding-snacks/eiwit-repen/megabar/)
* Scitec Nutrition Choco Pro (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/spieropbouw-herstel/choco-pro-box/)
* Nutrend Low Carb Protein Bar 30 (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/suikervrij/low-carb-protein-bar-30-losse-reep/)
* Mr. Big Peanut Bar (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/spieropbouw-herstel/mr-big-reep/)
* Nutrend De-Nuts (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/gezonde-snacks-2/repen-3/de-nuts-35-stuks/)
* Nutrend Excellent Protein Bar (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/gezonde-snacks-2/excellent-protein-bar-30-stuks/)
* M Double You Energy Bite (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/spieropbouw-herstel/energy-bite/)
* Nutrend Protein Bar (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/gezonde-snacks-2/repen-3/protein-bar-nutrend/)
* Scitec Nutrition Proteinissimo prime (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/spieropbouw-herstel/proteinissimo/)
* Nutrend Raw Protein Bar (https://www.houseofnutrition.nl/nl/product/gezonde-snacks-2/raw-bar-20-stuks/)
* Performance Fast Recovery Bar  (https://www.houseofnutrition.nl/product/eiwitten-proteine/fast-recovery-bar/)

Prijs: 29.95 (klik hier voor meer informatie)

Dit vind je misschien ook leuk...