Categorie: Pijnstillers

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 5 zetpillen | 8712755009512

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 5 zetpillen Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.  Samenstelling: De werkzame stof is Paracetamol. Hulpstoffen: vast vet, colloïdaal watervrij siliciumdioxide. Gebruik: Gewichtdoseringen worden in onderstaande tabel weergegeven.  Leeftijd...

Excedrin Migraine – 20 Tabletten

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid). Cafeïne is een mild stimulerend middel en verhoogt het effect van acetylsalicylzuur Prijs: 8.49...

Infacol Infacol – 50 Ml

Baby`s krijgen lucht binnen tijdens de voeding, dit kan darmkrampjes veroorzaken. Infacol helpt bij vastzittende lucht, buik- en darmkrampjes. Infacol wordt niet in het lichaam opgenomen, maar zorgt er voor dat de kleine gasbellen...

Aspro 500 Bruis Tabletten 20 Tabletten

Aspro Bruis is een snelwerkende pijnstiller die helpt bij verschillende soorten pijn zoals: pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn en pijn en/of koorts na vaccinatie....

Daro Daro Hoofdpijnpoeders – 20 Pdr

Daro Hoofdpijnpoeder bestrijdt snel (zware) hoofdpijn en behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben. Het in water opgeloste poeder zorgt voor een extra snelle werking. Dosering: Volwassenen en kinderen...

Ascal Ascal 600mg – 24 Sachets

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn Toepassing – hoofdpijn, kiespijn, reumatische pijn, zenuwpijn, spit (lumbago), spierpijn en menstruatiepijn – koorts en pijn bij griep en verkoudheid – koorts en pijn...

Aleve Aleve Feminax – 12 Tabletten

Aleve Feminax Naprox TablettenU kunt Aleve feminax gebruiken bij pijn gedurende de menstruatie. Aleve Feminax Naprox is speciaal ontwikkeld om pijnklachten voor en tijdens de menstruatieperiode (zoals buikkramp, rugpijn en hoofdpijn) te bestrijden. Werkt...

Saridon Tabletten – 20 Tabletten

Saridon Tabletten Tegen Pijn is effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Saridon Tabletten Tegen Pijn bevat als werkzame bestanddelen...

Panadol Panadol Plus Glad – 24 Tabletten

Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Werkzame stof De werkzame stoffen in Panadol Plus(R) Glad Prijs: 2.99  (klik hier voor meer informatie)

Sanalgin Sanalgin – 10 Tabletten

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn Bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn, spit, koorts en pijn na vaccinatie, menstruatiepijn. Lees voor gebruik de bijsluiter...

Panadol Panadol Glad – 24 Tabletten

Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Werkzame stof Panadol(R) Gladde Tablet bevat per tablet 5 Prijs: 1.99  (klik hier voor meer informatie)