Bisolbruis 600 mg 10 bruistabletten | 8712172864237

Bisolbruis 600 mg 10 bruistabletten
Bisolbruis 600 mg bruistabletten
Geneesmiddel RVG 114189 AV
Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan
worden opgehoest.
Toepassing
Bisolbruis kan gebruikt worden door volwassenen bij aandoeningen van de luchtwegen die gepaard gaan met een teveel aan slijm.
Samenstelling
Werkzame stof: De werkzame stof in dit middel is acetylcysteïne. Elke bruistablet bevat 600 mg acetylcysteïne
Hulpstoffen: Watervrij citroenzuur (E330), ascorbinezuur (E300), natriumcitraat (E331), natriumcyclamaat (E952), natriumsacharine (E954), mannitol (E421), natriumwaterstofcarbonaat (E500), natriumcarbonaat (E500), LACTOSE en citroensmaak (bevat sorbitol, zie ‘Bisolbruis bevat natrium, LACTOSE en sorbitol’)
Dosering
Gebruik één 600 mg bruistablet eenmaal per dag
Kinderen jonger dan 2 jaar mogen dit geneesmiddel niet gebruiken.
Aanwijzing voor gebruik
Los de bruistablet op in een half glas water. Drink de oplossing onmiddellijk op. 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Niet gebruiken bij
Overgevoeligheid voor een of meer van de ingrediënten
Bisolbruis mag niet gegeven worden aan kinderen jonger dan 2 jaar en is niet aanbevolen voor
kinderen in de leeftijd van 2 tot 18 jaar.
Vergunninghouder
Sanofi-aventis Netherlands B.V.
Kampenringweg 45D-E
2803 PE Gouda
ean: 8712172864237

Prijs: 8.27  (klik hier voor meer informatie)

Dit vind je misschien ook leuk...

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

En ontvang de leukste drogisterij aanbiedigen..

You have Successfully Subscribed!